Czwartek, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3329
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kto za burtą?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 13 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Druga tura wyborów prezydenckich niemal pewna.

Według danych zebranych w sztabach po zebraniu wyników z ponad 20 komisji wyborczych, pierwsze miejsce ma Miłosz Sajnog ze Wspólnego Miasta, a drugie – Marek Obrębalski z Platformy Obywatelskiej.
Ustępujący prezydent Józef Kusiak z Sojuszu Lewicy Demokratycznej zajmuje trzecią pozycję.

Na razie trudno przesądzać, kto wygra. Liczenie głosów w pozostałych komisjach wciąż trwa, a sztabowcy czekają na wyniki.

Wstępne rezultaty wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast będą znane w poniedziałek rano. Oficjalne Państwowa Komisja Wyborcza poda w poniedziałek wieczorem. Jeszcze później dowiemy się, jaki będzie skład rady miejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz

~internauta 13-11-2006 1:11
no i sie zaczelo prystrom rzadzi boze pomoz
~rodak 13-11-2006 1:12
kusiak wroc wszystko ci wybaczymy
~Klemi 13-11-2006 1:36
Bardzo sie cieszę ,że ekipa towarzyrza Kusiaka wypadła w końcu z gry!!!! Może młody i dynamiczny Miłosz dogada się z Platformą i będą sprawnie zarządzać miastem....? Martwi mnie tylko rola pana Prystroma , który jest człowiekiem o wątpliwej reputacji i z całą pewnością będzie próbował zza kulis manipulować Miłoszem , .....w końcu to on szykował się na to miejsce!!!!! Wprawdzie Sajnog ma przed soba drugą turę wyborów ale nie wydaje mi się aby mógł przegrać z Markiem Obrębalskim , który pomimo dużego doświadczenia akdemickiego nie nadaje się na menadżera naszego miasta bo tak na prawdę to swoje miejsce zawdzięcza wyskiemu poparciu PO w Jeleniej Górze. Pan Marek zawsze był kandydatem z II ligi bez koncepcji i wiary w swoje zwycięstwo, z tego co pamiętam są to jego kolejne przegrane wybory!!! A nasze miasto potrzebuje człowieka sukcesu ,menadżera i wizjonera który ma pomysł na Jelenią Górę i chce uparcie iść do przodu!!!! Mam nadzieję ,że Miłosz jest takim kandydatem.......!
~staraster@gmail.com 13-11-2006 2:00
Kiedy w samochodzie nawali mi opona, zakładam koło zapasowe, nawet gdy jst już kiepskim stanie, lub nidostatecznie napompowane. Kiedy okazało się, ze pan Prystrom puszcza powietrze, z bagażnika wyciągnięto pan Sajnoga. To wcale nie znaczy, ze nie siądę z powrotem na siedzenie kierowcy. Tyle, że zdenerwowany i wściekły - pełen agresji. Boję się ludzi dla których głównym motywem działania jest agresja i nienawiść. Zresztą żądza władzy i płynących z niej korzyści - też
~jacky 13-11-2006 2:21
LUDZIE !!!! POBUDKA !!!! Nie pozwólcie żeby człowiek wyciągnięty w magiczny sposób, jak królik z kapelusza został prezydentem NASZEGO MIASTA. Zmobilizujmy się i głosujmy na OBRĘBALSKIEGO. Ten człowiek jest o dwie klasy lepszy od człowieka z nikąd-Sajnoga
~wstyd 13-11-2006 3:30
To jest porażka wyborów, porażka demokracji, żeby wybory wygrała gwiazda telewizji radia prasy, bez żadnego doświadczenia zawodowego, człowiek którego jedynym sukcesem bylo to że napisano o nim mało ambitną piosenkę, wstyd mi za was mieszkańcy Jeleniej Góry. Zróbmy wszystko i naprawmy ten błąd w 2 turze wyborów.
~sulewska 13-11-2006 5:23
Czy długo jeszcze będę manifestować na ulicach Jeleniej Góry aby podległy Prezydentowi Miasta geodeta miejski Aleksander Ossowski popełniał karygodne błędy na koszt podatnika?!!!! Oby jednak zyciężył MIŁOSZ SAJNÓG, BOŻE DOPOMÓŻ.
~Kasia_JG_ 13-11-2006 6:35
I BARDZOOOOOO dobrze :).... Miłosz Sajnog najlepszy :)
~Dominik 13-11-2006 6:36
Nie pozwolmy aby Sajnog wygral, tzn nie Sajnog bo on jest tylko marinetka...nie dajmy sie nabrac na ta pseudo kampanie !!!
~zloty666 13-11-2006 6:36
Może w końcu coś się zmieni wraz z przejęciem władzy przez nowych (najlepiej Sajnoga) ! ! ! Może tym razem obiecanki nie okarzą się czczą gadaniną a szczerą prawdą :)
~Agniecha 13-11-2006 6:43
OBRĘBALSKI!!! Przynajmniej jest związany z Jelenią Górą i wie dlatego, co dobre przyda się w mieście. Zagłosujmy na znanego nam człowieka!!!!!!
~rogal 13-11-2006 6:46
Mało Wam rok kłótni prawicy??? Teraz będzie piekiełko. A ja się będę kulał ze śmiechu.
~Adam 13-11-2006 6:57
Jeśli rzeczywiście się okaże, że tow.Kusiaka - szefa powiatowego SLD - jeleniogórzanie wyeliminowali wreszcie z gry o najwyższy w mieście stołek - znowu będę dumny z naszego miasta . Niech idzie w maliny i nie wraca . Tej natomiast osobie co wygra - życzę powodzenia, a nie marnowania dalej szans miasta . Oczekuję doprowadzenia jego wyglądu i bezpieczeństwa do europejskich standardów, w tym np. likwidację szamb i ścieku miejskiego w centrum (przy ul. Osiedle Robotnicze), zabudowania pustych placów przy starym PKSie, na rogu W. Pola i W. Polskiego oraz przy ul. Kilińskiego. Ponadto ponownego uruchomienia wielopoziomowego parkingu, a także obiektu przy ul. Kopernika i szeregu innych podobnych - zaprzepaszczonych nieudolnością szans - również w Cieplicach. Nowe władze będą miały na to miliony zł i pomoc z UE. Powodzenia !
~sas 13-11-2006 7:04
Puścili piosenke Miłosz Sajnog i bezmyślne owieczki zagłosowali... co on sobą reprezentuje?
~paweł 13-11-2006 7:07
na miłosza głos na miłosza głs jestem ciekaw kto zapłaci za tą kampanie wspolnego miasta
~paweł 13-11-2006 7:10
mam nadzieje ze sie zmobilizujecie i ODACIE GŁOS NA MARKA OBREMBALSKIEGO NA MARKA GLOS NA MARKA GŁOS NA MARKA GŁOS NA MARKA GŁOS NA MARKA GŁOS
~paweł 13-11-2006 7:15
E KLEMI PAN MAREK OBREMBALSKI NIE ZAWDZIĘCZA TEGO PO NATOMIAST TO SAJNOG ZAWDZIĘCZA TO WSOLNEMU MIAASTU I TEJ KAMPANI KTÓRA ZAPŁACISZ Z WŁASNEJ KIESZENI JAK ON WYGRA TE CCAŁE WYBORY. A PO DRUGIE TO SAJNOG BĘDZIE MANIPÓLOWANY PRZEZ PRYSTROMA KYÓRY BYŁ KARALNY
~do komuchów 13-11-2006 7:33
musicie się postarać, żeby wygrał obrębalski inaczej koniec czerwonej doliny
~obserwator 13-11-2006 13:29
Kazdy z kandydatow mogl sie dobrze zaprezentowac. Cala kampania wyborcza w naszych mediach (Jelenia Gora) zakrawa na pomste do nieba. Dami powinna sie nauczyc co to jest tv. Sadza ze jak jakas osoba gledzi przez kilkanascie minut to wystarczy. Otoz nie. Tv dziala poprzez obraz, slowo jest tlem. Ile razy widziale panów Kusiaka, czy Satrzynskiego, nie wytrzymywalem dlugo. Nawet urodziwa pani kanclerz nie moze za dlugo rozmawiac tonie jest radio. Wczoraj chcialem cos zobaczyc po zamknieciu lokali, zobaczylem jakiegos strazaka przy nowej remizie, Tylko tak dalej
~12koles12 13-11-2006 18:19
Szanowny Panie Sajnog nie jest Pan moim faworytem na fotel prezydencki mojego miasta,ale prosze Pana by przecioł Pan pępowine łaczącą go z Pysdromem i na fotelu pierszego próbował rządzić samemu co wyjdzie Panu,miastu i nam wrzystkim na zdrowie z poważaniem jeleniogórzanin.
~janek 13-11-2006 18:24
tja... Obrembalski plakaty i kampanie prowadził za ko...liki... To,że nie potrafił zorganizować wolontaruszy tak jak Miłosz to tylko nie najlepiej o nim świadczy. Przecież Obrembalski nie ma programu tylko szyld i Tuska za sobą a my potrzebujemy człowieka który ma pasje i chęć walki o Nasze miasto abyśmy mogli być dumni z miejsca gdzie mieszkamy czyli potrzebujemy Miłosza Sajnoga.
~lime 13-11-2006 23:00
WM - czyli wielka malwersacja. Może warto już przygotować pomieszczenie w budynku przy Wolności dla pana M jak Miłosz i kolesiów.
~edek 13-11-2006 23:04
do staraster@gmail.com ja w moim samochodzie mam zawsze nową oponę, która jest napompowana i gotowa do jazdy. W Twoim może jest inna która już próbowała jeździć, ale nigdy się jej nie udało przejechać wyborów. Zwyczajnie nie zasłużyła na to. A jeśli nawet to wolę być oponą Pana Roberta niż Donalda, który z kaczkami dogadać się nie mógł i dzięki jego upartości w rządzie jest postać Andrzeja.
~Ewcia 13-11-2006 23:06
ale jaja,oszołomów nie brakuje w naszym mieście, ale cóż żenujące a zarazem żałosne,jak mi was szkoda, że za kawałek kiełbasy, lub piwo idziecie głosowaćna ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o polityce terytorialnej-TERAZ TFO BĘDZIE SAJGON
~Kasia 13-11-2006 23:06
Miłosz Sajnog? Marionetka w rękach Prystroma? Prowadzący nieuczciwą kampanię i swoimi (a raczej Prystromowymi) "bojówkami" nie przestrzegający ciszy wyborczej? Ludzie, co się z Wami dzieje? Nie widzicie manipulacji? Nie jestem zwolenniczką P. Marka Obrębalskiego, ale teraz nie ma już innego wyjścia. Każdy tylko nie SAJGON!!!!
~Zenon 13-11-2006 23:24
Pasja i chęc walki o nasze miasto u pana Sajnoga obudziła się nagle miesiąc temu gdy załapał się na ,,drapanego,, w wyścigu o fotel prezydenta. Na niego na pewno nie będę głosował.
~ale będzie sajgon 14-11-2006 0:01
wiecie co, pora sie stąd wynieść, w gminach ościennych są jacyś bardziej normalni ludzie, którzy glosują na znanych sobie kandydatów a nie na bufonów, którzy jeszcze miesiąc temu nie myśleli o wyborach i nagle wypadli prystromowi z pod ogona
~wybo 14-11-2006 10:01
Kto to jest wogole ten sajnog totalna porzka,puscili reklame w radiu non stop to samo i ludzie,ktorzy wogole go nie znaja poszli glosowac tak o,zeby tylko zaglosowac.Nie jestem zwolenniczka Obrebalskiego ale to jes ostatecznosc.Tak samo bylo z wyborami na prezydenta Polski wszystkie babcie i dziadki zaglosowali na kaczke i teraz odczuwamy porazke,wogole zero prezentacji.Nie mam slow...
~Wielebny 14-11-2006 10:40
Przecież to Obrębalaki jest marionetką Tuska i gdyby nie Tusk w ogóle nikt by go nie poparł. Wszyscy się sprzysiegli przeciw Sajnogowi. Pokażcie konkrety! Co takiego zrobił pan Obrębalski, NAWET CHARYZMY NIE MA W SOBIE. Jakie kwalifikacje? Na uczelni? Proszę Państwa! Byłem na spotkaniu kiedy był także pan Tuski. Na pytania o konkrety odpowiadał za pana Obrębalskiego pan Tusk. Trzeba dać szance młodemu wykształconemu i z pasją człowiekowi z Jeleniej Góry, który ma pomysł i plan jak poprawić to miasto. Tylko Miłosz SAJNOG!!!
~do Kasia_Jg 14-11-2006 13:16
nie udzielaj sie Ty nawet jeszcze prawa głosu nie masz a już sie za politykowanie bierzesz:D:D:D
~paweł 14-11-2006 22:08
do wielebnego a jakie plusy ma sajgo bo napewno nie nazwisko a po drugiesajnog bedzie manipulowany przez prystroma i całe wspólne miasto OPAMIETAJ SIE IO GŁOSUJ NA OBREMBALSKIEGO a poza tym pan obrembalski jest z nie byle parti bo z po a nie jakis sajgon albo bur....... i przez niego był pan tusk
~123 15-11-2006 14:10
paweł, ty nawet nie potrafisz napisać nazwiska bez błędu - nie rób Obrębalskiemu siary i nie wypowiadaj się więcej

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group