Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7338
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kto ukradł samochód Aeroklubowi?

Czwartek, 5 lutego 2015, 7:10
Aktualizacja: 7:13
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kto ukradł samochód Aeroklubowi?
Fot. Archiwum Aeroklubu
W nocy z 29 na 30 stycznia br. prawdopodobnie w okolicach godziny 3.00 – 4.00 z parkingu na lotnisku przy ulicy Łomnickiej w Jeleniej Górze skradziono samochód marki Mitsubishi Pajero. Należał on do Aeroklubu Jeleniogórskiego i służył jako auto do ściągania szybowców po lądowaniach. Pojazd ma szereg znaków szczególnych. Osoby, które cokolwiek wiedzą w tej sprawie, proszone są o kontakt z właścicielem lub policją (nr 997). Za pomóc w znalezieniu auta przewidziana jest wysoka nagroda.

- Samochód posiada sporo znaków szczególnych, jak reklamy Aeroklubu na szybach i drzwiach, ma koło tylne z charakterystycznym ptakiem na białym tle, a także rzucający się w oczy czerwony kolor oraz białe felgi – wymieniają członkowie Aeroklubu Jeleniogórskiego, którzy twierdzą, że w tę samą noc podjęto również nieudaną próbę kradzieży dwóch innych samochodów Aeroklubu.

Jeleniogórska policja potwierdza zarówno zgłoszenie o kradzieży, jak i poszukiwanie skradzionego pojazdu, którego wartość oszacowano na 5,5 tys. zł.

Osoby, które posiadają jakieś informacje, gdzie obecnie znajduje się samochód lub na temat kradzieży, proszone są o kontakt pod adresem e-mail: aeroklubjg@jg.home.pl lub tel. +48/ 075/ 752 60 20. Można dzwonić również w tej sprawie na numer alarmowy policji 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group