Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11921
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kto strzelał do koni w Miłkowie?

Środa, 25 października 2017, 6:26
Aktualizacja: Piątek, 27 października 2017, 5:36
Autor: WAC
Region: Kto strzelał do koni w Miłkowie?
Fot. Archiwum
Do bezsensownego aktu agresji wobec zwierząt doszło 23 października w Miłkowie. Nieznany sprawca ostrzelał z broni do paintballa konie należące do jednego z miejscowych hodowców. O incydencie została powiadomiona policja.

Zdarzenie miało miejsce obok ogródków w Miłkowie. - Mam w pobliżu nieogrodzoną działkę, na którą wypuściłem moje konie – mówi Bartosz Nogacz. - W pewnym momencie zwierzęta w drodze do pojnika wbiegły przez bramę na działki i w tym momencie usłyszałem 3 - 4 strzały. Gdy za moment zobaczyłem konie okazało się że ktoś ostrzelał je z broni do paintballa. Do tej pory nie bały się one wystrzałów, jednak teraz w przypadku gdy usłyszą huk nie jestem pewien czy nie będzie się im on kojarzył z uczuciem bólu – opowiada właściciel zwierząt.

Jak mówi B. Nogacz ostatnie zdarzenie nie jest pierwsze, w którym obiektem agresji były jego konie. W ubiegłym roku nieznany sprawca zaatakował jedno ze zwierząt młotkiem. Innym razem inne ktoś pociął nożem. - Być może to zawiść lub jakaś forma niezdrowej zazdrości jednak dlaczego cierpią niewinne zwierzęta? - pyta hodowca koni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group