Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 5260
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kto skrzywdził psa?

Środa, 13 kwietnia 2022, 8:07
Autor: WAC
Jelenia Góra: Kto skrzywdził psa?
Fot. archiwum
Jeleniogórska policja prowadzi postępowanie w kierunku znęcania się na psem do jakiego doszło w jednym z budynków przy ul. Wyczółkowskiego.

O sprawie powiadomił nas jeden z Czytelników. Jak twierdzi - pies przez około tydzień był przetrzymywany w toalecie na klatce schodowej, do której dostęp mają lokatorzy jednego z mieszkań. Zwierzę było przywiązane na krótkim sznurku, a pysk miało zaklejone taśmą klejącą.

W ostatnią sobotę (9.04) psa cudem miała usłyszeć usłyszała opiekunka która zajmuje się mieszkająca w budynku starszą kobieta – informuje nasz Czytelnik. - Akurat miała ją kąpać pod prysznicem gdy usłyszała cichy pisk psa. Zaniepokojona, niezwłocznie zawiadomiła policje, która przyjechała na interwencję i uwolniła zwierzę.
Interweniujący funkcjonariusze wezwani przez lokatorów zastali psa przywiązanego do kaloryfera w pomieszczeniu na drugim piętrze budynku – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. - Ustaliliśmy jego właściciela i w tej sprawie toczy się postępowanie. Co do stanu zwierzęcia, to czekamy na opinię lekarza weterynarii

Jak dowiedzieliśmy się w Schronisku dla Małych Zwierząt - pies po przywiezieniu do tej placówki został otoczony opieką weterynaryjną, pobrano mu też krew do badań w celu dokładnego określenia stanu zdrowia. Zwierzę po przyjęciu do schroniska było wychudzone i miało rany w okolicy pyska. Mimo ostatnich przeżyć pies jest ufny i ma apetyt.

Twoja reakcja na artykuł?

5
12%
Cieszy
1
2%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
9%
Smuci
18
42%
Złości
15
35%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
130
Nigdy
25%
Rzadko
44%
Czasami
19%
Często
12%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group