Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7079
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kto nowym prezesem Term Cieplickich?

Środa, 10 sierpnia 2016, 14:00
Aktualizacja: Czwartek, 11 sierpnia 2016, 8:07
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kto nowym prezesem Term Cieplickich?
Fot. Użyczone
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Katarzyna Wierska–Kuberka zostanie prezesem spółki Termy Cieplickie. W ostatniej kampanii samorządowej współpracowała z komitetem prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiły – Razem Zmieniamy Jelenią Górę.

Katarzyna Wierska-Kuberka to była prezes zarządu, dyrektor generalny TAURON Obsługa Klienta oraz TAURON Obsługa Klienta GZE. W latach 2006-2011 była członkiem zarządu, dyrektorem ds. organizacji i zarządzania w Dalkia Poznań ZEC. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w Fabryce Dywanów w Kowarach oraz w Jelfie (1996-2001). W spółkach energetycznych pracowała m.in. jako: wicedyrektor ds. zarządzania personelem (ZE Jelenia Góra) i dyrektor departamentu polityki personalnej i komunikacji (EnergiaPro Koncern Energetyczny). Ukończyła Uniwersytet Wrocławski, a także studia podyplomowe (PR, psychologia zarządzania) i Menadżerskie Studia MBA. Ma certyfikat MT&DC G. Washington University.

W ostatnich wyborach samorządowych (2014 r.) była pełnomocnikiem finansowym Komitetu Wyborczego Wyborców Razem Zmieniamy Jelenią Górę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group