Niedziela, 21 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Kto kupi dworzec w Mysłakowicach? Cena 355 tys. zł

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

PKP w dalszym ciągu próbuje znaleźć kupca budynku nieczynnego dworca kolejowego w Mysłakowicach.

reklamy

Kolejny przetarg pisemny na sprzedaż obiektu odbędzie się 27 lutego. Cena wywoławcza wynosi 355 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu samorząd Mysłakowic wyraził chęć przejęcia obiektu. Wzorem Kowar, Karpacza, Szklarskiej Poręby czy też Piechowic gmina chciałby zagospodarować dworzec na swoje potrzeby.

W budynku mogłaby powstać informacja turystyczna lub lokalne muzeum. Na razie jednak właściciel dworca chce go sprzedać na rynku komercyjnym.

Obiekt dworca kolejowego w Mysłakowicach został zbudowany około 1905 roku. To budynek parterowy niepodpiwniczony o drewnianej konstrukcji dachu, kryty papą. Do centralnej murowanej części dworca przylega z lewej strony część o konstrukcji drewnianej. Z prawej strony budynek dworca zintegrowany jest z murowanym magazynem z rampą, zachowaną od strony ulicy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Piana Party I Animacje dla dzieci Piana Party to Najlepsza atrakcja na ciepłe dni już od 600zł! Oferujemy wersję Giga i Giga Maxi! Zadzwoń, ustalimy szczegóły przebiegu atrakcji. Z… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Brukarstwo kostka brukowa granitowa Oferuje ukladanie kostki brukowej granitowej posiadam własny sprzęt koparki transport zageszczarki kompleksowo.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka