Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 7492
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LWÓWEK ŚLĄSKI: Kto handluje narkotykami

Wtorek, 20 kwietnia 2010, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: KAM
LWÓWEK ŚLĄSKI: Kto handluje narkotykami
Fot. Policja
Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali 23–letniego mieszkańca miasta, który miał znaczną ilość narkotyków. Policjanci od kilku miesięcy rozpracowują grupę, która zajmuje się handlem narkotykami.

W miniony piątek policjanci z prewencji otrzymali informację, że na jednym z parkingów w Lwówku Śląskim znajduje się trzech mieszkańców tego miasta, którzy posiadają przy sobie narkotyki. Funkcjonariusye w cywilu postanowili przeszukać trzech mężczyzn. Jeden z nich posiadał przy sobie kilka porcji marihuany. Przeprowadzono też rewizje w mieszjaniach. W jednym z nich u 23-letniego mieszkańca Lwówka znaleziono prawie 60 gram marihuany i elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków.

- Mężczyzna, który posiadał przy sobie narkotyki został osadzony w policyjnym areszcie. W toku dalszych czynności mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim asp szt. Marek Madeksza

Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim nie wierzą do końca w zeznania 23+latka. Sprawca powiedział, że na wadze elektronicznej, ważył nie narkotyki, ale odżywki na przyrost masy mięśniowej. Narkotyki kupował we Wrocławiu od osoby bliżej nieznanej. – Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny i poręczenie majątkowe w wysokości 5 tysięcy złotych. Cały czas pracujemy nad tą sprawą – mówi Prokurator Prokuratury rejonowej w Lwówku Śląskim Jerzy Szkapiak

Śledczy uważają, że zeznania mogą mijać się z prawdą. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, policjanci są na tropie dużej grupy w regionie, która rozprowadza narkotyki na większą skalę. Nie są wykluczone dalsze zatrzymania. Nie wiadomo też, czy mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie czy rozprowadzanie narkotyków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group