Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 7 kwietnia
Imieniny: Donata, Jana
Czytających: 9649
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kto chętny na wycieczkę artystyczną

Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 14:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: RED
Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza do udziału w zaplanowanej na piątek, 20 maja, wycieczce artystycznej do huty szkła "Glass Studio Borowski" w Tomaszowie Bolesławieckim.

Na miejscu będzie spotkanie z artystami szklarzami i grawerami w pracowni połączonej z hutą szkła "Glass Studio Borowski", w której rozmaite szklane naczynia i formy powstają przy użyciu starych ręcznych technik.
– Uczestnicy będą mieli okazję do przyjrzenia się procesowi wyrobu szkła dmuchanego, prześledzenia każdego etapu jego powstawania, aż do ostatnich czynności - piaskowania, szlifowania, matowienia oraz grawerowania – zachęcają organizatorzy z BWA.

Zapisy pod numerem telefonu 075 75 66 69 lub osobiście w BWA u Luizy Laskowskiej lub Grzegorza Jędrasiewicza. Zbiórka wycieczkowiczów w piątek, 20 maja, o godz. 9. 30 w BWA przy ulicy Długiej 1.

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
412
Brawura kierowców
59%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
34%
Kiepski stan naszych dróg
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kotlina Jeleniogórska w czołówce majówkowych propozycji
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Kolorowe Jeziorka bezpieczniejsze dla turystów
 
Aktualności
Życzenia od posła Roberta Kropiwnickiego
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group