Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Kto będzie zarządzał termami cieplickimi?

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agrafka 1 min czytania

W ramach projektu budowy Dolnośląskiego Centrum Rekreacji Wodnej, czyli term cieplickich ma zostać zawiązana spółka, która będzie zarządzała aquaparkiem. W tym roku na działalność tej spółki miasto przeznaczy pół miliona złotych.

reklamy

Za kilka miesięcy termy mają być oddane do użytku, więc trzeba zawiązać spółkę, prawdopodobnie jednoosobową, która będzie nimi umiejętnie zarządzała. Osoba pełniąca funkcję kierowniczą z ramienia miasta Jeleniej Góry skupi się na pracach wykończeniowych w termach cieplickich, czyli dotyczących np. wyposażenia i dostosowania obiektu do potrzeb zarówno mieszkańców, jak i turystów.

- Zastanawiamy się, czy spółka ta powinna także zarządzać innymi obiektami bazy sportowej w Jeleniej Górze, którymi do tej pory zarządza Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Szczególnie chodzi tu o stadion przy ul. Złotniczej, który jest teraz modernizowany, i baseny przy ul. Sudeckiej – powiedział Hubert Papaj, zastępca prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka