Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 6980
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Książka za grosik – okazja tylko do soboty

Czwartek, 14 września 2017, 12:11
Aktualizacja: 13:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Książka za grosik – okazja tylko do soboty
Fot. Przemek Kaczałko
Książnica Karkonoska po raz kolejny oferuje swoim czytelnikom zakup różnorodnych pozycji ze swojego zbioru za przysłowiowy grosik. Od środy do soboty (13–16.09) przy głównej siedzibie jeleniogórskiej biblioteki (ul. Bankowa), można nabyć jedną z pięciu tysięcy pozycji w cenie od 1 zł do maksymalnie 10 zł.

- Z powodu niepewnej pogody wystawiliśmy książki zarówno na zewnątrz, jak i w budynku – powiedziała Irena Kuliberda, kierownik Działu Gromadzenia, Opracowania Zbiorów Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze. - Jest literatura piękna oraz popularno-naukowa – dla dzieci i dorosłych, a także wiele innych. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie – dodała Irena Kuliberda.

Kiermasz książek czynny jest od środy do piątku w godzinach 10:00 – 17:00, a w sobotę w godzinach 10:00 – 14:00. - Za każdym razem jest duże zainteresowanie ze strony czytelników, co nas bardzo cieszy, bo dochód ze sprzedaży przekazujemy na zakup nowości, które trafią głównie do wypożyczalni naszych filii – podkreśliła I. Kuliberda. - Tworzymy listę tego, co czytelnicy chcą przeczytać i na podstawie tego dokonujemy zakupów – zaznacza przedstawicielka jeleniogórskiej biblioteki.

- Za każdym razem jak Książnica organizuje kiermasz, to przychodzę i zawsze znajduję coś dla siebie, ale muszę przyznać, że sporo czasu zajmują mi poszukiwania, bo książek jest mnóstwo - stwierdziła pani Alicja. - Łączymy przyjemne z pożytecznym, bo możemy kupić coś, co nas interesuje, a za to w bibliotece pojawi się coś nowego. Same korzyści - dodała z uśmiechem pani Katarzyna.

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group