Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5281
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Krzysztof Mróz wierzy w zwycięstwo

Piątek, 19 października 2018, 8:59
Aktualizacja: 23:18
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Krzysztof Mróz wierzy w zwycięstwo
Fot. Przemek Kaczałko
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości zorganizował wczoraj (18.10) konferencję prasową, podczas której dziękował za mijającą kampanię przed pierwszą turą wyborów na prezydenta Jeleniej Góry. Krzysztof Mróz otrzymał wyrazy wsparcia od posłów i senatorów swojej partii oraz zapewniał, że wierzy w "dobrą zmianę" dla naszego miasta.
Idę do wyborów pod hasłem "Aktywny prezydent" dlatego, że po 12 latach rządów Platformy Obywatelskiej, pewnego marazmu w mieście musimy nadać Jeleniej Górze nowy dynamizm. Dlatego na ostatniej prostej przyjechali mi udzielić wsparcia młodzi i doświadczeni parlamentarzyści - powiedział Krzysztof Mróz, kandydat PiS na prezydenta.
Znam Krzysztofa jako senatora, pełni funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów Publicznych i zna się na tym. Uważam, że bardzo dobrze zadba o budżet Jeleniej Góry. Krzysztof Mróz to dobra zmiana dla Jeleniej Góry - powiedział Aleksander Szwed - senator z Kłodzka.
Krzysztof Mróz to osoba bardzo wrażliwa, wybitna. Tak jak Polska zmienia się pod rządami PiS, otwiera się na ludzi - tak chcemy, żeby Jelenia Góra, która nie jest spółką prawa handlowego, otworzyła się na tych wszystkich mieszkańców, którzy do tej pory nie czuli się tu zbyt dobrze. Włodarze powinni sprzyjać tym, którzy są silni, ale też pomagać tym, którzy sami sobie nie radą i usuwać bariery - powiedział senator Grzegorz Peczkis z Kędzierzyna-Koźla.
Krzysztofa Mroza znam jeszcze z czasów, gdy był radnym. W Sejmie mamy powiedzenie, że są sprawy trudne, bardzo trudne i takie, w których musi pomóc Krzysztof Mróz. Wynika to z tego, że jest znany ze swojej bardzo wysokiej skuteczności. W mojej opinii mieszkańcy, którzy obdarzą zaufaniem Krzysztofa Mroza na pewno na tym skorzystają, gdyż potrafi zabiegać o sprawy regionu i Polski - wyznał Wojciech Zubowski - poseł z Głogowa.

W spotkaniu wziął także udział kandydat PiS do Sejmiku Dolnośląskiego - jedyny reprezentant Jeleniej Góry do Sejmiku na liście partii Jarosława Kaczyńskiego.

Jelenia Góra ma do tej pory słabą reprezentację do Sejmiku. Będę zabiegać o dotacje unijne dla Jeleniej Góry i bardzo mocno wspierać prezydenta w jego działaniach, jak i wszystkich włodarzy okolicznych miejscowości - deklaruje Wojciech Leszczyk.

Krzysztof Mróz stwierdził, że przed mieszkańcami Jeleniej Góry wybór: rozwoju lub marazmu, aktywności lub zastoju.

Kocham to miasto i dlatego chcę dla niego pracować. Za nami jest wiarygodność - dotrzymaliśmy słowa w rządzie, ja chcę dotrzymać słowa w samorządzie, czyli budowy przedszkoli, bezpłatnej komunikacji miejskiej, obniżki cen wody, utworzenia Karty Seniora i stworzenia strefy innowacyjnej gospodarki - powiedział Krzysztof Mróz, który podkreślił, że Jerzy Łużniak i jego Platforma Obywatelska nie są wiarygodni, co pokazali zrywając kworum na planowanej sesji Rady Miejskiej, do której miało dojść w środę, 17.10, a tam miał być procedowany projekt bezpłatnej komunikacji MZK dla dzieci i młodzieży.

Twoja reakcja na artykuł?

58
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
3%
Nudzi
3
3%
Smuci
8
7%
Złości
45
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (83)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
643
maksymalnie 150
83%
od 151 do 459
6%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
0%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group