Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6587
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Środa, 14 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:30
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili sprawców rozboju na nieletnim mieszkańcu Jeleniej Góry. Sprawcami tymi są mieszkańcy Jeleniej Góry w wieku 18 i 16 lat. Pokrzywdzonego 15-latka pobili, a następnie ukradli mu przedmioty na łączną kwotę 420 zł. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców tego przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 24-letniego mieszkańca Janowic Wielkich podejrzanego o kradzież z włamaniem do samochodu marki VW Golf.

<b>Kowary, ul. Rejtana</b>
Policjanci prewencji zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który poruszał się motorowerem w stanie nietrzeźwości – 1,46. Ponadto mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych w okresie od 23.07.2005 roku do 23.07.2009 roku. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

<b>Komarno</b>
Policjanci zatrzymali 52-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 281§1 kk w celu odbycia 1 roku kary pozbawienia wolności.

<b>Kowary, ul. Jeleniogórska</b>
Z nieustalonych przyczyn spłonęła drewniana stodoła, w której zgromadzone było siano, słoma oraz maszyny rolnicze. Przeprowadzono oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Właściciel poniósł straty z tego tytułu nie mniejsze niż 14.000 zł. Prawdopodobnie przyczyną pożaru był samozapłon lub wyładowania atmosferyczne.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 43-letniego jeleniogórzanina za udzielenia, posiadanie i produkcję polskiej heroiny.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 41 i 42 –lata za posiadanie środków odurzających.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group