Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 5264
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Kronika policyjna – interwencje, wypadki, wydarzenia

Czwartek, 26 czerwca 2008, 10:49
Aktualizacja: 14:32
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

Kraksa przy Mc Donald'sie
Dwa pojazdy uczestniczyły w stłuczce, do której doszło około godz. 22. 30 w środę na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Grunwaldzką. Wiinna zdarzenia została ukrana mandatem. Incydent spowodował utrudnienia w ruchu, na szczęście jego uczestnikom nie stało się nic poważnego.

Za szybko i w drzewo
Kierujący samochodem marki Daewoo Nexia 62-letni jeleniogórzanin nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i w miejscowości Płoszczynka wpadł w poślizg. Skończyło się na uderzeniu autem w przydrożne drzewo. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, a po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu. Kierowca był trzeźwy.

Kłopoty przez „kompot” i „maryhę
Nawet niewielka ilość środków odurzających może ich posiadaczy wpędzić w problemy. Policjanci zatrzymali 21-letnią jeleniogórzankę, u której w mieszkaniu znaleźli porcję marihuany. Została objęta dozorem policyjnym. Stróże prawa zatrzymali też 35-letniego mieszkańca Kożuchowa, który miał kilka działek polskiej heroiny. Sprawca zatrzymany w policyjnym areszcie.

Złodzieje w pułapce
26-letni jeleniogórzanin, który włamywał się i okradał altanki na działkach, został zatrzymany przez policjantów. Podejrzany jest także o inne przestępstwa przeciwko mieniu. Grozi mu więzienie.
Jego „kolega po fachu”, który włamał się i okradł mieszkanie w Jeleniej Górze, wakacje spędzi w celi Aresztu Śledczego. Zdecydował o tym prokurator rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group