Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6576
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika policyjna

Poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 22 sierpnia 2006, 10:14
Autor: Ler
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b>JELENIA GÓRA</b>
<b>Nieudana kradzież</b>

Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Świebodzic, który włamał się do jednej z przyczep campingowych i chciał ukraść butlę gazową o wartości 100 zł. Zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został zatrzymany. Sprawca osadzony policyjnym areszcie.

<b>JELENIA GÓRA</b>
<b>Nietrzeźwy rowerzysta</b>
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 44-letniego jeleniogórzanina, który kierował rowerem po pijanemu. Miał 2,54 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto posiadał sądowy zakaz kierowania jednośladami.

<b>STARA KAMIENICA</b>
<b>Znaleziono narkotyki</b>

Policjanci wraz z funkcjonariuszami Służby Celnej zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Stara Kamienica, z których jeden miał przy sobie narkotyki. Mężczyźni jadąc samochodem marki Fiat zostali zatrzymani do kontroli drogowej. Kierowcą był 23-letni mężczyzna. W wyniku przeszukania pojazdu z użyciem psa do wykrywania narkotyków, u pasażera policjanci znaleźli blisko 90 porcji amfetaminy, 20 porcji marihuany i 38 tabletek ekstazy. 24-latek trafił do „policyjnego aresztu”. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara grzywny i pozbawienia wolności do lat 5.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group