Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9356
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Krokus Jazz Festiwal – zgłoszenia

Poniedziałek, 4 lipca 2016, 7:57
Aktualizacja: 8:03
Autor: Org
Jelenia Góra: Krokus Jazz Festiwal – zgłoszenia
Fot. Archiwum
Już po raz 15. Jeleniogórskie Centrum Kultury – Organizator Międzynarodowego Krokus Jazz Festiwal – zaprasza młodych muzyków do udziału w Konkursie "Powiew Młodego Jazzu", który odbędzie się w dniach 21 – 23 października 2016 roku w Jeleniej Górze.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 31.08.2016 r. zgodnego z regulaminem zgłoszenia uczestnictwa w konkursie. Regulamin i karta zgłoszenie na festiwal dostępne są na stronie http://www.krokusjazzfestiwal.pl/.

Organizatorzy zapewniają zakwalifikowanym uczestnikom bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, udział w pozostałych festiwalowych atrakcjach oraz pamiątkowe dyplomy i pakiety promocyjne festiwalu.
Wykonawcy nagrodzeni w konkursie przez profesjonalne Jury ,składające się ze znanych i utytułowanych muzyków jazzowych i pedagogów z Polski, Czech i Niemiec, otrzymają nagrody rzeczowe oraz nagrody finansowe o łącznej wartości 16 000 zł (4 000 euro).

Konkurs "Powiew Młodego Jazzu" to nie tylko nagrody. Organizatorzy Międzynarodowego Krokus Jazz Festiwal dokładają starań aby informacje o laureatach oraz muzyka wszystkich zespołów zakwalifikowanych do konkursu, były możliwie szeroko prezentowane w polskich i europejskich mediach propagujących muzykę jazzową. Służy temu m.in. wydawana co roku od 10 lat płyta CD z nagraniami zespołów konkursowych (do posłuchania na http://www.krokusjazzfestiwal.pl/) oraz współpraca z naszymi partnerami i patronami medialnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group