Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 2405
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Krew oddawali funkcjonariusze

Wtorek, 28 stycznia 2020, 7:03
Aktualizacja: Środa, 29 stycznia 2020, 8:41
Autor: WAC
Jelenia Góra: Krew oddawali funkcjonariusze
Fot. Areszt Śledczy
Kilkunastu funkcjonariuszy Służby Więziennej z jeleniogórskiego Aresztu Śledczego oddało krew w ramach akcji „spoKREWnieni służbą”.

Mobilny punkt poboru krwi na terenie jeleniogórskiej jednostki penitencjarnej zorganizowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Jak mówi rzecznik prasowy Aresztu Śledczego mjr Mariusz Mrozewski - to nie pierwszy raz gdy personel włączyła się w akcję honorowego oddawania krwi.

Dla funkcjonariuszy i pracowników jeleniogórskiego aresztu śledczego regułą stała się pomoc w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego poprzez możliwość oddania tego bezcennego daru - mówi mjr M. Mrozewski. - Ludzki organizm jest jedynym "źródłem" krwi, która jest potrzebna o każdej porze roku, dnia, codziennie. Niezależnie od jej grupy, każda kropla przyczynia się do ratowania życia ludzkiego. Dlatego kontynuujemy wieloletnią już współpracę z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Dotychczasowe, cykliczne akcje w jeleniogórskim areszcie to nasza duma i sukces - podkreśla rzecznik.

Twoja reakcja na artykuł?

12
86%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group