Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5897
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Kręte tory polsko–czeskiej komunikacji

Sobota, 26 lipca 2008, 8:18
Aktualizacja: 8:19
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Kręte tory polsko–czeskiej komunikacji
Fot. TEJO
Około 30 turystów nie wyjechało w sobotę rano z Lwówka do Trutnova, bo PKP „odwołały” skład, do którego pasażerowie już wsiedli. Powodem miał być rzekomy wypadek.

Międzynarodowy pociąg osobowy z Lwówka do Trutnova przez Jelenią Górę jeździ tylko w weekendy od 5 lipca. – Piszę w imieniu grupy około trzydziestu zawiedzionych turystów, którzy zamierzali dzisiaj wyjechać tak szumnie reklamowana trasą. Po około czterdziestu minutach, po policzeniu potencjalnych podróżnych, poinformowano, że ze względu na wypadek, szynobus nie pojedzie – poinformował nas Robert Primke, turysta z Lwówka.

Czy rzeczywiście na trasie Lwówek – Jelenia Góra doszło do jakiegokolwiek wypadku? Straż pożarna w Lwówku nie potwierdziła tych rewelacji. Szczegółów kolejarze nie chcieli zdradzić podróżnym. – Po raz kolejny okazało się, że na naszego przewoźnika nie można liczyć – pisze do nas turysta.

W tej sytuacji nie chcę nawet myśleć, co byłoby, gdyby do wypadku doszło w drodze powrotnej? Pasażerowie zostaliby w Czechach? Dodam, że nie pomogły nawet telefony do organizatora przewozów. Decyzję uznano za nieodwołalną – kończy Robert Primke.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group