Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Kraksa nad stawami

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Dachowaniem w rowie zakończył jazdę rozpędzony ford sierra, który nie zmieścił się na drodze w okolicach mostku w Podgórzynie.

reklamy
reklamy

Auto jechało po południu w poniedziałek w stronę Sobieszowa.
Niedaleko restauracji „Nad Stawami” kierowca forda nie wyrobił zakrętu. Pojazd na łuku wypadł z jezdni, dachował i zatrzymał się w okolicznym rowie.

Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Podgórzyn, którzy fordowi przywrócili normalną pozycję, odłączyli akumulator (wyciekało paliwo i istniało niebezpieczeństwo zapalenia się pojazdu) a także wyciągnęli auto z uszkodzonym dachem, błotnikiem i zbitą przednią szybą z pola.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wskutek zdarzenia nikomu nic poważnego się nie stało. Kolizja świadczy zarówno o niepotrzebnym pośpiechu, jak i niebezpieczeństwie, jakie niesie przekraczanie dozwolonej szybkości w tym miejscu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka