Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 6630
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Krajobraz i ludzie Gór Izerskich – może to coś dla Ciebie!

Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 8:03
Aktualizacja: 8:06
Autor: Org
Turistický region Jizerské hory ogłasza konkurs transgraniczny nt. Krajobraz i ludzie Gór Izerskich. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma też kategorii. Do konkursu można zgłosić zdjęcia kolorowe lub czarno–białe nt. "Krajobraz i ludzie Gór Izerskich". Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 kwietnia 2013 r.

Do konkursu można zgłosić 5 zdjęć, które należy opisać w następujący sposób: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko autora, wiek autora, kontakt telefoniczny i emailowy lub adres własnych stron internetowych. Zdjęcia prosimy tylko ponumerować, natomiast tytuł i dane należy wpisać w treści wiadomości email.

Zdjęcia przyjmowane są w formie cyfrowej pod adresem: jiristransky@atlas.cz. Prosimy o nadsyłanie zdjęć w formacie *jpg, rozdzielczość 1000 px na dłuższą stronę, maksymalna wielkość jednego zdjęcia 500 kB . W tytule wiadomości prosimy wpisać tytuł konkursu: „Krajina a lidé Jizerských hor“.

Przesłane zdjęcia oceni jury kierowane przez zawodowego fotografa Jiřego Stránskiego. Spośród uczestników zostanie wyłonionych 12 fotografów, którzy będą mogli wziąć bezpłatnie udział w trzech dwudniowych warsztatach prowadzonych przez tego lektora. Warsztaty odbędą się w okresie maj - wrzesień 2013 w różnych miejscach Gór Izerskich. Zdjęcia wykonane podczas warsztatów będą własnością spółki Turistický region Jizerské hory i będą elementem nowo stworzonej internetowej galerii zdjęć na www.vilaizerina.cz i www.jizerky.cz.

Najlepsze 64 zdjęcia zostaną wydrukowane na formacie 75 x 50 cm i zaprezentowane na wernisażu 5 października 2013 roku w miejscowości Jizerka w obiekcie Sklárna.

Niniejszy projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego za pośrednictwem Euroregionu Nysa, Fundusz Mikroprojektów, w ramach POWT 2007-2013 Cel 3 (Czechy-Polska).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group