Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3128
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kradziony karp nie utuczył

Poniedziałek, 22 grudnia 2008, 12:27
Aktualizacja: 14:28
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Kradziony karp nie utuczył
Fot. .........
Pewien czterdziestolatek chciał zarobić na święta. Postanowił ukraść karpie ze stawu i sprzedać je z zyskiem. Miał pecha, bo niemal na gorącym uczynku złapała go policja.

Do zdarzenia doszło dziś nad ranem około godz. 4. 30. na terenie prywatnej posesji w gminie Jeżów Sudecki. Właściciel z dużego stawu odłowił ryby do mniejszego, w ten sposób przygotował je do sprzedaży. Sprawca z małego stawiku wyłowił 30 kg karpi do plecaka. – Dziwne odgłosy zaniepokoiły właściciela, który podejrzewając kradzież powiadomił policję – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na zgłoszenie zauważyli uciekającego mężczyznę, za którym ruszyli w pościg. Sprawca uciekając porzucił ryby. Po kilku minutach został zatrzymany. Amatorem cudzych ryb okazał się 40-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, notowany przez policję za inne przestępstwa.

40-latek przyznał się do kradzieży. Oświadczył, że ryby chciał sprzedać. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group