Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6673
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kradzione nikogo nie tuczy

Poniedziałek, 14 grudnia 2009, 8:59
Aktualizacja: 9:00
Autor: TEJO
Jeden włamał się do domu i skradł cenne przedmioty, drugi „zaopiekował się” łupem z kradzieży. Teraz obydwaj odpowiedzą przed sądem.

Mowa o dwóch mężczyznach w wieku 18 i 32 lat zatrzymanych niedawno w Jeleniej Górze przez policję. Pierwszy podejrzany jest o kradzież z włamaniem, drugi o paserstwo.
18-latek pod koniec października roku włamał się do jednego z domów jednorodzinnych w Jeleniej Górze. Jego łupem padły monety okolicznościowe, alkohole oraz ... zdalnie sterowane samochody – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Wartość poniesionych strat właściciel oszacował na kwotę nie mniejszą niż 5 tysięcy złotych. Okazało się, że sprawca większość łupu ukrył w mieszkaniu 32-latka. Policjanci odnaleźli część monet i zabawki. Nie było jedynie alkoholu, bo sprawcy wcześniej opróżnili skradzione butelki.

– Obydwaj podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Młodszemu za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, a jego koledze za paserstwo - do lat 5 – dodaje podinsp. Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group