Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 7417
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Kradzione nie upiększy

Czwartek, 4 czerwca 2009, 8:42
Aktualizacja: 8:43
Autor: TEJO
Kosmetyki o łącznej wartości pięciu tysięcy złotych ukradł z jednej z aptek pewien mieszkaniec Zgorzelca. Policja odzyskała łup i zatrzymała sprawcę.

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia. Oficer dyżurny komendy powiatowej policji w Zgorzelcu został poinformowany o włamaniu do jednej z aptek w centrum miasta. Jeszcze tego samego dnia, policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w reklamówce niósł różne kremy.

Jak się okazało, pochodziły z okradzionej apteki. Mężczyzna tłumaczył się, że to kolega poprosił go o przechowanie tych przedmiotów. Następnego dnia policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali kolegę, rówieśnika zgorzelczanina. Jak się okazało, szybę apteki wybił przy pomocy kostki brukowej, a następnie wszedł i zabrał kosmetyki. Po przeszukaniu mieszkania policjanci znaleźli wszystkie skradzione przedmioty o łącznej wartości 5000 złotych.

Teraz obaj 21–latkowie staną przed sądem. Za ukrywanie przedmiotów pochodzących z kradzieży grozi kara do 5 lat, a za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group