Piątek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 12075
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kradzione kołpaki wciąż na topie

Wtorek, 9 lutego 2010, 15:39
Aktualizacja: Środa, 10 lutego 2010, 9:22
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Kradzione kołpaki wciąż na topie
Fot. Policja
Pięćdziesiąt sztuk kołpaków z emblematami różnych marek samochodów znaleźli policjanci w żółtym mercedesie, którym jechało czterech mężczyzn, w tym pijany kierowca. „Towar” był kradziony, a panowie będą mieli spore kłopoty z prawem. Policja szuka właścicieli skradzionych części.

Wczoraj około godziny 23.30 na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna i powiadomił o podejrzeniu kradzieży. Czterech mężczyzn poruszających się żółtym busem miało kraść kołpaki na Zabobrzu.

Na miejscu policjanci zauważyli pojazd podobny do opisanego i zatrzymali go do kontroli drogowej. W środku było czterech osobników, mieszkańców powiatu kamiennogórskiego i… 50 sztuk kołpaków z emblematami różnych marek, które to sprawcy kilka minut wcześniej ukradli z samochodów zaparkowanych na osiedlu – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Całe auto ponadto przesiąknęło odorem alkoholu. Pijani byli wszyscy panowie, łącznie z kierowcą (dwa promile), który – co ciekawe – nie miał prawa jazdy. Autem zaś poruszał się bez aktualnych badań diagnostycznych pojazdu. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy odpowiedzą za kradzież za co grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności, a kierowca dodatkowo odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Obecnie policjanci ustalają pokrzywdzonych.

Policja prosi wszystkie osoby, którym poprzedniej nocy skradziono kołpaki z samochodów zaparkowanych na terenie Osiedla Zabobrze o zgłoszenie się osobiście w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze, ul. Armii Krajowej 5, II piętro pokój nr 69 bądź o telefoniczny kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr 75/75-20-610 lub 75/75-20-150

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group