Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2249
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kradziona multiwitamina nie tuczy

Środa, 25 lutego 2009, 15:15
Aktualizacja: 15:15
Autor: TEJO
16–letni złodziej i włamywacz ukradł z jednego ze sklepów 80 opakowań multiwitaminy. Był przekonany, że zabiera coś bardziej cennego. Ogółem jest sprawcą wielu włamań i kradzieży.

– Jak ustalili policjanci, chłopak włamał się do jednego z kiosków spożywczych. Jego łupem padła przez pomyłkę multiwitamina w ilości 80 opakowań. W związku z tym, że znajdowała się ona w kartonie, 16-latek sądził, że jest to coś bardziej wartościowego – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

– Nieletni próbował się włamać również do kiosku warzywniczeo, lecz nie udało mu się pokonać zabezpieczenia. Ponadto ma on na swoim koncie szereg kradzieży z włamaniem do altanek , skąd jego łupem padały narzędzia ogrodnicze, ślusarskie i inne przedmioty metalowe, które sprzedawał w jednym z punktów skupu złomu.

Obecnie policjanci ustalają pokrzywdzonych. Wszystkich tych czynów nieletni dopuścił się od wakacji ubiegłego roku do grudnia 2008. Niedawno został ustalony i zatrzymany przez policję. Teraz za kradzieże z włamaniem odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group