Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 1 maja
Imieniny: Filipa, Józefa
Czytających: 13521
Zalogowanych: 58
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kradzież z… pragnienia

Piątek, 12 kwietnia 2013, 9:26
Aktualizacja: 9:27
Autor: 112
Policjanci zatrzymali 52–letniego mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych w Karpaczu. Ukradł napoje o wartości 92 zł, bo był spragniony.

W nocy z 10 na 11 kwietnia br. roku około 2.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o podejrzeniu włamania do jednego ze sklepów spożywczych, gdyż włączył się w nim alarm.

- Funkcjonariusze, którzy pojechali na zgłoszenie zauważyli wybitą w sklepie szybę , a nieopodal mężczyznę, który niósł dwie butelki alkoholu oraz dwa napoje. W trakcie czynności ustalili, że 52-latek włamał się kilka minut temu do tego sklepu i ukradł napoje. Mężczyzna był nietrzeźwy i jak oświadczył, nadal był „spragniony” – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
629
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Policja Jelenia Góra
Jeleniogórska drogówka i GDDKiA razem dla bezpieczeństwa na DK 5
 
Inwestycje
Inwestycja w Kowarach: budynek TBS już stoi
 
Aktualności
Wiktoria najładniejsza na Dolnym Śląsku
 
Karkonosze
Wypadek w Karkonoszach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group