Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 5444
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kradzież i zniszczenia w Kowarach

Czwartek, 7 lipca 2016, 8:10
Aktualizacja: Piątek, 8 lipca 2016, 7:43
Autor: Przemek Kaczałko
Kowary: Kradzież i zniszczenia w Kowarach
Fot. Użyczone
Na stadionie miejskim w Kowarach doszło do dewastacji krzesełek na trybunach oraz kradzieży siatki z jednej z bramek. – My szukamy sponsorów w związku z wydatkami na udział w III lidze, a ktoś bezmyślnie niszczy to, co już zostało zrobione – nie kryje rozżalenia burmistrz Kowar Bożena Wiśniewska.

- Po co komuś taka bramkarska siatka? Przypuszczamy, że nawet sprawca tego haniebnego czynu do końca nie wie. Dodatkowo ten ktoś bezmyślnie zniszczył kilka plastikowych krzesełek na głównej trybunie stadionu. Pewnie się z nami zgodzicie, że takie bezsensowne działanie to oznaka, nie tyle wandalizmu, co bezdennej głupoty - czytamy na facebook'owym profilu Kowar.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat nocnych stadionowych ekscesów proszone są, aby podzieliły się tą wiedzą z kowarską policją, władzami klubu MKS "Olimpia" Kowary lub pracownikami Urzędu Miejskiego w Kowarach.

- Te czynny są tym bardziej dla nas bolesne, że po pierwsze w tym roku obchodzimy 70-lecie kowarskiego sportu, po drugie - nasz klub MKS "Olimpia" Kowary aktualnie stara się o licencję na grę w piłkarskiej III lidze (co wiąże się z szukaniem dodatkowych środków na zapewnienie wymaganej przez PZPN w tej klasie rozgrywek infrastruktury), po trzecie - w ten sposób dewastowany jest nasz stadion, którego właścicielami są wszyscy mieszkańcy Kowar, a który naszym zdaniem jest najpiękniej położonym stadionem nie tylko w Kotlinie Jeleniogórskiej, ale na całym Dolnym Śląsku – dodała Marta Weinke z Urzędu Miasta w Kowarach.

Z piątku na sobotę (1/2.07) w nocy ukradziono siatkę od bramki, a z soboty na niedzielę (2/3.07) popsuto krzesełka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group