Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 9 maja
Imieniny: Grzegorza, Karoliny
Czytających: 13577
Zalogowanych: 68
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kradli w dyskoncie i „wpadli”

Środa, 5 kwietnia 2017, 15:27
Aktualizacja: 15:33
Autor: 112
Jelenia Góra: Kradli w dyskoncie i „wpadli”
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali we wtorek (4.04) dwóch mężczyzn w wieku 28 i 20 lat, mieszkańców powiatu jeleniogórskiego oraz towarzyszącą im 25–letnią kobietę – mieszkankę Jeleniej Góry.

Funkcjonariusze ze zmotoryzowanego patrolu zauważyli w okolicy jeleniogórskiego dyskontu spożywczego dwóch mężczyzn i kobietę, którzy przeszli linię kas, następnie wyszli na zewnątrz i oddalali się z wózkiem sklepowym wypełnionym towarem. Jeden z mężczyzn prowadzący wózek na widok policjantów zaczął uciekać i uderzył wózkiem w radiowóz.

- Po zatrzymaniu okazało się, że sprawcy nie zapłacili za towar i zamierzali uciec z dyskontu. W wózku znajdowały się dwie myjki ciśnieniowe i artykuły chemiczne. Wartość skradzionych przedmiotów wyceniono na 800zł – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
129
Dobry pomysł
47%
To jest niedopuszczalne
34%
Nie mam zdania
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego ceny mieszkań nie spadają mimo rekordowej podaży?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Inne wydarzenia
Rajdowcy opanują Jelenią Górę i okolice
 
Karkonoski Park Narodowy
KPN kupił Stawy Podgórzyńskie
 
Aktualności
Radość w Podgórzynie – przyszły na świat małe bocianki
 
Aktualności
Obchody rocznicy zakończenia wojny w Cieplicach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group