Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 14 grudnia
Imieniny: Izydora, Jana
Czytających: 11318
Zalogowanych: 89
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kradli paliwo pod osłoną nocy

Czwartek, 25 marca 2010, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: TEJO
Dziesięć litrów benzyny spuścili z baku pewnego samochodu dwaj złodzieje, zanim zatrzymała ich policja. Przestępców czekają surowe konsekwencje prawne.

Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 marca w Cieplicach. – Policjanci przy samochodzie marki Honda zauważyli dwóch mężczyzn , którzy do baniaka z wlewu paliwowego spuszczali paliwo. Sprawcy wyważyli klapę korka i do chwili zatrzymania udało im się spuścić 10 litrów benzyny – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Sprawcami kradzieży okazali się dwaj jeleniogórzanie w wieku 18 i 29 lat. Policjanci zabezpieczyli baniaki ze spuszczonym paliwem oraz sprzęt, którym posłużyli się w celu popełnienia przestępstwa. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Za kradzież z włamaniem – bo tak zostanie potraktowany ten czyn - prawo przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
846
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
112
Dachowanie w lesie
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
 
Aktualności
Świąteczne tłumy na Placu Ratuszowym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group