Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Kradł paliwo, może spędzić w więzieniu 10 lat

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Wczoraj (5.02) policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 23–letniego mężczyznę, który włamywał się do samochodów i maszyn, z których kradł paliwo. Złodziej przyznał się i teraz czeka na rozprawę sądową.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna ma na swoim koncie co najmniej siedem takich przestępstw, których dopuścił się w Jeleniej Górze od stycznia do lutego br.

- 23-latek włamał się do sześciu pojazdów, głównie były to maszyny budowlane, skąd jego łupem padło kilkadziesiąt litrów paliwa – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. -

Jeleniogórzanin w nocy z 9 na 10 stycznia br. z koparko-ładowarki jednorazowo ukradł 60 litrów oleju napędowego o wartości 300 zł. Ponadto jego łupem padła również lampa migająca, tzw. kogut. Łączne straty pokrzywdzonego wynoszą 700 zł – wymienia rzecznik policji.

23-latek przyznał się do kradzieży i oświadczył, że kradzione paliwo sprzedał różnym osobom. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Ustalają kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty.

Mężczyzna po czynnościach został zwolniony. Niebawem stanie przed sądem. Grozi mu 10 lat wiezienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka