Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Kradł na potęgę – teraz posiedzi

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26–letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże, których dopuścił się w kwietniu na terenie Jeleniej Góry. Między innymi przywłaszczył jeden samochód, a dwa ukradł. Straty pokrzywdzonych to kilka tysięcy złotych.

reklamy
reklamy

Jak ustalili funkcjonariusze, 26-latek przywłaszczył podczas jazdy testowej pod pretekstem zakupu auto marki Renault Kangoo o wartości 10 tysięcy złotych i ukradł hondę civic, która była zaparkowana na jednym z parkingów w Jeleniej Górze. Pojazd ten stał tam od kilku dni, gdyż był niesprawny. Jeleniogórzanin wynajął lawetę, na którą załadował auto i odjechał – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Mężczyzna ma na koncie również kradzież suszarek z teatru o wartości ponad 2100 zł oraz trzy inne podobne przestępstwa. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10. lat pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka