Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Kradł kamery ze stacji paliw

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Cztery kamery monitorujące jedną ze stacji benzynowych ukradł 21–letni złodziej. Urządzenia warte w sumie siedem tysięcy złotych sprzedawał paserom.

reklamy

Przestępca wpadł w ostatnim dniu lipca w Zgorzelcu, gdzie dokonywał kradzieży. W ciągu kilku tygodni przestępstwa dopuścił się cztery razy.

W wyniku podjętych czynności zgorzeleccy kryminalni odzyskali jedno ze skradzionych urządzeń. Trwają czynności zmierzające do ustalenia paserów oraz odzyskania pozostałych kamer. Złodziejowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka