Poniedziałek, 22 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Kradł kamery ze stacji paliw

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Cztery kamery monitorujące jedną ze stacji benzynowych ukradł 21–letni złodziej. Urządzenia warte w sumie siedem tysięcy złotych sprzedawał paserom.

reklamy
reklamy

Przestępca wpadł w ostatnim dniu lipca w Zgorzelcu, gdzie dokonywał kradzieży. W ciągu kilku tygodni przestępstwa dopuścił się cztery razy.

W wyniku podjętych czynności zgorzeleccy kryminalni odzyskali jedno ze skradzionych urządzeń. Trwają czynności zmierzające do ustalenia paserów oraz odzyskania pozostałych kamer. Złodziejowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka