Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8163
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kradł i włamywał się – został zatrzymany

Środa, 17 stycznia 2018, 6:28
Autor: 112
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali bezpośrednio po zdarzeniu 22–letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o kradzieże i włamania.

12 stycznia br. około godziny 12.30 policjanci zatrzymali w Jeleniej Górze 22-latka, który podejrzewany był o usiłowanie kradzieży z włamaniem do jednego z pojazdów, ale został spłoszony.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że mężczyzna ma na koncie dodatkowo co najmniej dwa przestępstwa, których dopuścił na terenie powiatu jeleniogórskiego. Pod koniec października ubiegłego roku 22-latek okradł ciągnik rolniczy. Jego łupem padły 3 akumulatory, 120 litrów oleju napędowego oraz klucze. Pokrzywdzony poniesione straty oszacował na blisko 1500 zł.

Ponadto okazało się, że okresie od 15 grudnia ubiegłego roku do 2 stycznia br. włamał się do jednego z budynków w jednej z miejscowości gminy Jeżów Sudecki. Jego łupem padło mienie o wartości około 50 tysięcy złotych. Było to wyposażenie, meble, lampy halogenowe, drewno, pompa wodna, żyrandole i inne przedmioty.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają, co mężczyzna zrobił ze skradzionym mieniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group