Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 1958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kradł co w ręce wpadnie – czeka go wyrok

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 19 października 2015, 11:48
Aktualizacja: 11:51
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali 30–letniego mieszkańca Bolesławca, który włamywał się i okradał samochody, piwnice i altanki. Podejrzany jest też o wandalizm. Ma on na koncie co najmniej dziesięć przestępstw, których dopuścił się w Jeleniej Górze.

Mężczyzna został zatrzymany 16 października br. około godziny 5.00 na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Włamał się i okradł samochód marki Nissan, skąd zabrał radioodtwarzacz. Policjanci odzyskali skradziony łup.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze prowadząc czynności w tej sprawie ustalili, że 30-latek ma na koncie jeszcze co najmniej dziewięć przestępstw, których dopuścił się w Jeleniej Górze od września do października br.

W tym okresie mieszkaniec Bolesławca włamał się do pięciu samochodów, z których ukradł m.in.: radioodtwarzacze, kosmetyki do czyszczenia samochodów, portfel, biżuterię, kartę bankomatową. Ponadto okradł dwie piwnice i altankę, z których wyniósł m.in. elektronarzędzia i narty. Porysował też dwa samochody. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą kilka tysięcy złotych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~bobr 19-10-2015 20:04
Teraz cwaniak powinien odpracować te kilka tysięcy złotych zamiatając ulice.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group