Sobota, 27 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Kradł, bił, niszczył i groził

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Policjanci zatrzymali 24–letniego mieszkańca Karpacza podejrzanego o rozbój, dwa uszkodzenie mienia oraz groźby karalne.

Sprawca wszystkich tych przestępstw dopuścił się 20 stycznia w jednej z miejscowości gminy Podgórzyn – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji. Bandyta w okolicach przystanku autobusowego zaatakował kobietę, którą przewrócił skopał i ukradł jej telefon komórkowy. Po napadzie również zagroził jej pozbawienie życia.

Tego samego dnia wskoczył na jadący samochód, w którym telefonem wybił szybę. Policjanci ustalili również, że sprawca innemu mężczyźnie wybił wszystkie szyby w oknach budynku oraz groził mu pozbawieniem życia i spaleniem domu.

W ręce policjantów 24-latek wpadł już następnego dnia w Jeleniej Górze. Swoje zachowanie tłumaczył, że… za dużo wypił i mu „odbiło”. Przestępca trafił do policyjnego aresztu. Za rozbój, uszkodzenia mienia i groźby grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka