Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 grudnia
Imieniny: Bogumiły, Dominika
Czytających: 9807
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Superliga: KPR zaliczył kolejny pogrom

Sobota, 11 stycznia 2014, 21:22
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 stycznia 2014, 17:05
Autor: MDvR
Superliga: KPR zaliczył kolejny pogrom
Fot. użyczone: Magdalena Paśnikowska
Zdobywając zaledwie czternaście bramek niezwykle trudno jest wygrywać mecz piłki ręcznej. Piłkarki ręczne KPR–u Jelenia Góra zaliczyły czwartą porażkę z rzędu przegrywając na wyjeździe z MKS–em Selgros Lublin 14:30. Jeśli chodzi o liczbę zdobytych bramek w trakcie całego meczu, to w tym sezonie gorszym wynikiem mogą poszczycić się jedynie szczypiornistki SPR–u Olkusz, które na inaugurację rozgrywek przegrały 13:29 z Vistalem Gdynia.

Dzisiejszy pojedynek podobnie jak czwartkowe starcie w Pucharze Polski bez większej historii. Gospodynie szybko objęły prowadzenie i z minuty na minutę zwiększały dystans wygrywając różnicą aż 16 trafień. Chyba jedynie najwięksi optymiści liczyli, że jeleniogórzanki są w stanie wyjechać z Lublina z tarczą, ale czternaście zdobytych bramek naszym zawodniczkom chluby z pewnością nie przynosi.

MKS Selgros Lublin – KPR Jelenia Góra 30:14 (16:8)

MKS: Gawlik, Dzhukeva – Drabik 5, Małek 4, Rola 4, Mihdaliova 4, Wojdat 3, Wojtas 2, Skrzyniarz 2, Konsur 2, Syncerz 1, Kocela 1, Gęga 1, Kozimur 1, Nestsiaruk

KPR: Kozłowska, Demiańczuk – Żakowska 5, M. Mączka 3, Dąbrowska 2, Damaziak 1, Wesołowska 1, Wiertelak 1, Uzar 1, A. Mączka, Herbut

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
277
Tak
79%
Nie
21%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
112
Wylądował w rowie
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
 
112
Rano i wieczorem ślisko na drogach
 
Kilometry
Wolności otwarta
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group