Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4236
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Góra Szybowcowa: KPR oficjalnie zakończył sezon

Piątek, 14 czerwca 2013, 11:55
Aktualizacja: 11:56
Autor: Przemo
Góra Szybowcowa: KPR oficjalnie zakończył sezon
Fot. Tomasz Raczyński
W minioną środę zawodniczki, działacze, sponsorzy i ludzie związani z funkcjonowaniem Klubu Piłki Ręcznej w Jeleniej Górze uroczyście zakończyli sezon 2012/2013 na Górze Szybowcowej.

W zakończonych rozgrywkach kibice żółto-niebieskich mieli wiele powodów do zadowolenia, seniorki (Małgorzaty Jędrzejczak) zakończyły rozgrywki PGNiG Superligi na bardzo dobrym, piątym miejscu. Juniorki młodsze (Marty Oreszczuk) oraz młodziczki (Dariusza Jarosza) doszły do półfinałów mistrzostw Polski. Najmłodsze szczypiornistki prowadzone przez Dilę Samadovą w dn.19-22 czerwca wystąpią w finałowym turnieju Pucharu Polski ZPRP w Kępnie.

Po raz drugi z rzędu wicekrólową strzelczyń Superligi została Joanna Załoga z dorobkiem 221 goli w 28 meczach. Czołowa snajperka ligi, podobnie jak Emilia Galińska opuszczają KPR, ale wzięły udział w uroczystości na Górze Szybowcowej.

Oprócz zmian w składzie drużyny, nastąpiły również zmiany w zarządzie klubu, stery przejęła Magdalena Bułgajewska:
- Plany są takie, aby klub dalej funkcjonował na takim poziomie jak do tej pory, jest to niezmiernie trudne zadanie dlatego, że zmierzę się z porównywaniem do prezesa Buklarewicza. Zespół jest zgłoszony do ekstraklasy, nadal będziemy prowadzić trzy grupy młodzieżowe. Dalej będziemy walczyć, by pozyskiwać sponsorów. Trzon składu już mamy, kontrakty są podpisane, reszta rozmów trwa.

Dotychczasowy prezes Andrzej Buklarewicz nie żegna się z klubem i nadal będzie wspierać jeleniogórski klub:
- W wyborach poparłem panią Magdę, podjęła się trudnego zadania, ale w klubie wszyscy będą ją wspomagać i liczę na to, że klub będzie funkcjonował jak do tej pory. Pozostaję w klubie jako członek stowarzyszenia, po 4 latach pracy nie będę w stanie się odłączyć całkowicie. Na tyle, co mi czas pozwoli będę wspierać, pracować w klubie

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group