Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

KPR nie zagra baraży. W sobotę ostatni mecz pod wodzą Zdzisława Wąsa

Audio

Czytaj na głos

Autor: arec 1 min czytania

W najbliższą sobotę piłkarki ręczne KPR Jelenia Góra rozegrają ostatni mecz w tym sezonie. Wiadomo już, że KPR nie zagra w barażach. Taką decyzję podjął dziś ZPRP.

reklamy

W sobotę jeleniogórzanki podejmą KSS Kielce. Mecz ten będzie okazją do rewanżu za dwa ostatnie spotkania przegrane przez KPR w Kielcach. Zwycięstwo piłkarek ręcznych KPR będzie także najlepszą formą podziękowania za pracę trenerską Zdzisława Wąsa, który w sobotę poprowadzi drużynę po raz ostatni.

Nieoficjalnie wiadomo już, że Kolegium Ligi Związku Piłki Ręcznej w Polsce postanowiło dziś, że KPR pozostanie w ekstraklasie, a spotkania barażowe tak jak zapowiadano wcześniej rozegra KSS Kielce i Pogoń Szczecin. Klub czeka teraz na oficjalne potwierdzenie tej informacji.

Przed sobotnim meczem jeleniogórzanek z KSS Kielce nastąpi uroczyste podziękowanie trenerowi Zdzisławowi Wąsowi za wieloletnią pracę. Następnie Małgorzata Jędrzejczak oficjalnie przejmie funkcję szkoleniowca KPR-u.

Początek meczu KPR Jelenia Góra z KSS Kielce w najbliższą sobotę o godz. 18 w hali przy ulicy Złotniczej.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka