• Środa, 13 listopada 2019
  • Godz. 10:06
  • Imieniny: Mikołaja, Stanisława, Mateusza, Izaaka
  • Czytających: 7588
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Kozia w remoncie – są objazdy autobusów MZK

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 12 września 2012, 11:08
Aktualizacja: 11:16
Autor: red
Z uwagi na roboty drogowe w ciągu ul. Koziej, dzisiaj (12 września) od godz. 9.00 aż do odwołania, autobusy obsługujące kursy na liniach: nr 3, 11, 33 oraz kursy linii nr 20 w relacji do/z „Łomnica Szkoła”, na odcinku od przystanku „Optyczna” do przystanku „Lotnisko”, będą kursowały objazdem przez ul. Łomnicką z pominięciem przystanków „Łukasiewicza” i „Kozia”.

Dotychczasowe przystanki „Łukasiewicza” i „Kozia” zostaną przeniesione z ul. W. Pola na ul. Łomnicką jako przystanki tymczasowe:
- „Łukasiewicza” - w rejon skrzyżowania z ul. W. Pola,
- „Kozia” - w rejon skrzyżowania z ul. Podgórną (pod wiaduktem).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~bel 12-09-2012 11:23
Nareszcie madra decyzja
~rycym 12-09-2012 11:54
Ja w ogóle bym tak już zostawił przejazd autobusów
~Pod wiadukte 12-09-2012 13:22
Pod wiaduktem... Ehhh 200 metrow dalej jest duza zatoczka k.koziej wystarczyloby nasypac jednomauto tlucznia i wygodny, bezpieczny a w dodatku nie zatrzymujacy ruchu przystanek gotowy!
~Ryś z Klanu 12-09-2012 13:41
zmieleni.pl
~17sqandal 12-09-2012 15:01
sami by na to nie wpadli , dopiero nasze tu uwagi zadziałaly . Jednak czytają te komentarze
~czytelnik15 12-09-2012 18:20
jak Ci ludzie na to wpadli tylko tydzień im to zajęło i już mamy objazd - co za szybkość w podejmowaniu decyzji :-) :-) :-)
~ 12-09-2012 21:19
To samo powinni zrobić z oś Robotniczym. Koszty napraw zawieszeń w Volvach powinien wymusić zmianę trasy i wycofanie autobusów z placu budowy.
~Po tylu lata 13-09-2012 9:05
Doczekałem się;] Ciekawe czy dożyję remontu Łomnickiej...
~ 13-09-2012 11:52
Łomnicka jest w bardzo dobrym stanie tylko my nie mamy aut przystosowanych do takich nawierzchni .
~no nie... 10-10-2012 21:30
1. Wjazd na ulicę Kozią od strony ul. Wincentego, nie został poszerzony, więc gdy jeden autobus bedzie wyjedżał z Koziej drugi wjedżający w Kozią będzie czekał, ogólnie wszyscy kierowcy w tym momencie będa mieli ograniczoną widoczność, problem z przejechaniem tego skrzyżowania, ponieważ jest za wąski wjazd 2. Ogólnie ulica straciła na szerokości parę kolejnych centymetrów, bo krawężniki są na bank bliżej siebie niż były wczesniej, efekt jest taki, że np. w zimie jak bedzie śnieg to autobusy mają problem z mijaniem się, a byłem świadkiem jak się zakleszczyły o siebie 3. A na wysokości OponEx. na łuku nawet latem autobusy będa dalej się mijać jadąc chodnikiem... a piesi będą uciekać 4. A jak już otworzą Kozią na potwierdzenie przyślę do redakcji parę fotek lub film, że tak będzie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group