Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 5958
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowarska Orkiestra Dęta zagrała promenadowo w Cieplicach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 15 lipca 2012, 9:13
Aktualizacja: 9:14
Autor: Jakub Thauer
Fot. Jakub Thauer
Wczoraj, 14 lipca w cieplickiej muszli koncertowej odbył się koncert Kowarskiej Orkiestry Dętej w ramach tegorocznego cyklu koncertów promenadowych organizowanych przez Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury. – Zagrali wspaniale. Coś dla ducha i przede wszystkim z myślą o osobach starszych, a takich imprez moim zdaniem w mieście brakuje – mówi pani Janina, uczestniczka.

Kowarska Orkiestra Dęta powstała w ramach projektu: „Społeczno-kulturowa integracja na styku granic-wspólne muzykowanie mieszkańców Kowar i Vrchlabi”. Na stałe, funkcjonuje przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach, a jej szeregi są systematycznie wzmacniane o kolejne osoby chętne do grania w zespole.

Na koncert w muszli cieplickiej przyszły głównie osoby starsze. – Tego typu koncerty są bardzo dobrą rozrywką na wakacje. Wszyscy bawiliśmy się naprawdę znakomicie. Moim zdaniem, w mieście powinno być więcej imprez dla naszej grupy wiekowej – mówi pani Janina, jedna z uczestniczek.

W kolejne soboty o godz. 16.00 będzie można posłuchać m.in. Ajagore, Młodych Jeleniogórskich Wykonawców, Re-Gypz, Night Jazz Orchestra, Jacka Ziobro i zespołu Vocalis.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group