Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 3943
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łask: Kowalski amatorskim mistrzem Polski

Czwartek, 3 listopada 2011, 15:25
Aktualizacja: 15:26
Autor: Przemo
Łask: Kowalski amatorskim mistrzem Polski
Fot. użyczone
Jakub Kowalski, wychowanek Power–Boksu Jelenia Góra wywalczył tytuł amatorskiego mistrza Polski MMA w federacji "Ring–XF" w zawodach, które odbyły się w dniach 22–23 października w Łasku koło Łodzi.

Rodowity jeleniogórzanin, który obecnie startuje pod banderą Legionu Głogów wygrał wszystkie swoje walki w kategorii 84 kg, zdobywając tytuł mistrza Polski Amatorskiego MMA w federacji "Ring XF". Jakub Kowalski zdobywał szlify bokserskie pod okiem Rafała Janika, zaś technik parterowych nauczył się w Strefie Walki u trenera Pawlikowskiego.

Wyniki Mistrzostw Polski Amatorskiego MMA „RING XF”.

DYWIZJA KOBIET:

- 61 Kg
1. Karolina Kowalkiewicz GB ŁÓDŹ
2. Agnieszka Kowalska GAMENESS TEAM

DYWIZJA ZAAWANSOWANI:

- 61 KG
1. Damian Szmigielski GB ŁÓDŹ
2. Artur Wawrzyniak STRZELEC GOLD TEAM

- 66 KG
1. Dawid Szymankiewicz STRZELEC GOLD TEAM
2. Witold Fedyna BOI TEAM POLAND

- 70 KG
1. Paweł Głębocki MMA Team Ełk
2. Kamil Glapski GB ŁÓDŹ
3. Dawid Gabara GB ŁÓDŹ

- 77 KG
1. Mateusz Zawadzki MMA TEAM EŁK
1. Piotr Mróz MMA TEAM EŁK
3. Mateusz Piskorz PALESTRA TEAM

- 84 KG

1. Livio Victoria-no FORCA BRAVA OPOLE
2. Tobiasz Kudra GB ŁÓDŹ
3. Dagomir Zimmer MMA LESZNO

- 93 KG
1. Mateusz Ostrowski GB ŁÓDŹ
2. Paweł Jastrzębski LUTADORES
3. Łukasz Nowicki GB ŁÓDŹ

+ 93 KG
1. Rafał Domalewski LUTADORES
2. Olaf Morkunas GAMENESS TEAM

DYWIZJA POCZĄTKUJACY:

- 66 KG
1. Piotr Kanik LUTADORES
2. Przemysław Pecka FORCA BRAVA

- 70 KG
1. Wojtek Cykowski LUTADORES
2. Oskar Guzek GB ŁÓDŹ
3. Bartosz Banasiak COPACABANA ŁÓDŹ

- 77 KG
1. Wiktoryn Grąbczewski PALESTRA TEAM
2. Piotr Kołodziejski BB ZGIERZ

-84 KG
1. Jakub Kowalski LEGION GŁOGÓW
2. Paweł Klinger BOI TEAM POLAND
3. Piotr Kuberski GAMENESS TEAM

+ 93 KG
1. Damian Dardas GAMENESS TEAM
2. Wojtek Kasprzyk LUTADORES

DYWIZJA JUNIOR:
- 61 KG
1. Jakub Pacholski GAMENESS TEAM
2. Kuba Kozelan GB ŁÓDŹ

- 66 KG
1. Kamil Lamprycht COPACABANA ŁÓDŹ
2. Dominik Cacko GAMENESS TEAM
3. Sebastian Kedziora DRYSDALE JJ ŁÓDŹ

- 70 KG
1. Kozikowski Krystian MMA Team Ełk
2. Marcin Mrowiec LUTADORES
3. Maciej Kruszewski STRZELEC GOLD TEAM

- 77 KG
1. Jakub Zarzecki STRZELEC GOLD TEAM
2. Kuba Karpinski LUTADORES
3.Daniel Rychel BOI TEAM ŚWIDNICA

- 93 KG
1. Olesiuk Michał LUTADORES
2. Michał Pertkiewicz COPACABANA ŁÓDŹ

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
1. Lutadores Opole
2. Gracie Barra Łódź
3. MMA Team Ełk

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group