Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Koszykarki MKS MOS Karkonosze mają jeszcze szanse na awans do I ligi centralnej

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Koszykarki MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra w ubiegły weekend walczyły w Żyrardowie o wejście do centralnej I ligi koszykówki kobiet, która miała się składać z 16 drużyn, bo z udziału w tej walce zrezygnowała Olimpia Poznań.

Niestety, nie znalazły się w tym gronie, choć zaczęły bardzo dobrze, bo wygrały z późniejszymi triumfatorkami turnieju Wisłą II Kraków, po ciężkim boju i po dogrywce 80:78. Ten pojedynek kosztował chyba naszą ekipę zbyt wiele, bo w drugim spotkaniu uległy zdecydowanie KSKK Koszalin 57:77. Nie wykorzystały też szansy na awans w dzisiejszym meczu z gospodyniami – Żyrardowianką, bo poległy nieznacznie: 70:79 (31:15,14:22,21:16,13:18) i zajęły trzecie miejsce. Gdyby wygrały, miałyby awans w kieszenirn MKS MOS Karkonosze: Kowalczyk 24, Mochól 17, Górniaczyk 8, Brzozowska i Krawczyszyn po 6, Sawicka 5, Pawlukiewicz i Klementowska po 2.

Awansowały: Wisła II Kraków i Żyrardowianka Żyrardów.

Jak poinformował nas trener MKS MOS Karkonosze – Jerzy Gadzimski jest jeszcze szansa na to, by jego drużyna awansowała do I ligi centralnej, bo już mówi się, że Polska Liga Koszykówki Kobiet chce, by I liga kobiet składała się nie z jednej grupy, ale z dwóch z mniejszą ilością drużyn w każdej z nich niż w planowanej jednej lidze centralnej. Przypomnijmy w tym sezonie były cztery grupy I ligi.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka