Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 2953
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kosmiczna niedziela w „Muflonie”

Wtorek, 29 kwietnia 2014, 8:40
Aktualizacja: 15:01
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Kosmiczna niedziela w „Muflonie”
Fot. Mestra
Dziesiątki zielonych, srebrnych i fioletowych ufoludków przyleciało do Miejskiego Domu Kultury „Muflon”, aby razem z Reksiem bawić się podczas kolejnej imprezy z cyklu Poranków Rodzinnych.

W samo południe 27.04. w sali widowiskowej wylądowały zielone ufoludki, które z zaciekawieniem przyglądały się wszystkim przybyłym. Wśród Ziemian udało im się też rozpoznać przyjaciół z sąsiednich planet – rodzicom nie zabrakło bowiem wyobraźni i przygotowali dla swoich pociech wyjątkowe kosmiczne stroje. Po powitaniu i krótkiej nauce ziemiańskiego języka, ufoludki zaprosiły wszystkich do bajkowej zabawy z Reksiem oraz warsztatów muzyczno-plastycznych.

Szczęśliwie okazało się, że jeden z kosmitów gra na gitarze, kolejny na werblu, a reszta potrafi śpiewać, więc wspólnie z dziećmi nauczyli się popularnej piosenki „Zielone ufoludki”. Po projekcji bajki z Reksiem nadszedł czas na warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy poranka wykonali z zielonych balonów ufoludkowe głowy. W trakcie warsztatów realizowany był także reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a dzieci i rodzice odpowiadali na pytanie: Jak w języku ufoludków mówi się „dzień dobry”, „kocham cię” i „dziękuję”. Na zakończenie rozlosowane zostały upominki od sponsorów, a przy wyjściu każdy maluch dostał słodką niespodziankę.

Kolejna impreza z cyklu już 4 maja. Tym razem organizatorzy zapraszają na patriotyczny Poranek Rodzinny z Koziołkiem Matołkiem i zachęcają wszystkich do ubrania się w barwy biało-czerwone. Wstęp 10 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Organizatorzy proszą o wcześniejszy zakup biletów bądź rezerwację (należy opłacić ją w ciągu trzech dni), ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż i rezerwacje w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekoladziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu, Jelenia Plast Sp. z o.o. i Termy Cieplickie Sp. z o.o.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group