Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 3769
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kontenery przy drodze zasłaniają widoczność

Czwartek, 6 marca 2014, 9:19
Aktualizacja: 9:21
Autor: Angela
– Już wielokrotnie prosiliśmy sołtysa, by przestawił kontenery na odzież i plastikowe butelki w inne miejsce, bo obecnie zasłania wyjazd z ul. Długiej 8 i 8a na drogę główną w Siedlęcinie – mówi pan Krzysztof z tej ulicy. – Przestawimy kontener na odzież, bo jest wysoki, ale pojemniki na plastikowe butelki muszą zostać, bo nie ma na nie miejsca gdzie indziej, a poza tym są niskie – odpowiada sołtys Marian Tyka.

- Sprawa jest niby błaha, ale dla nas mieszkańców, bardzo ważna - mówi Krzysztof z Siedlęcina. – Kilka razy na spotkaniu wiejskim prosiliśmy sołtysa, by przestawił te pojemniki w inne miejsce, bo zasłaniają nam wyjazd. Nic się nie zmieniło, ignoruje się nas, a na ul. Długiej mieszkają 32. rodziny – dodaje Czytelnik, który zgłosił się do nas z prośbą o interwencję.

Sołtys Siedlęcina Marian Tyka zapewnia, że był na miejscu i jego zdaniem kontenery niczego nie zasłaniają. - Przesuniemy ten kontener z odzieżą, ale pojemniki na plastik muszą zostać – mówi Marian Tyka. – Nie ma miejsca, by ustawić je gdzie indziej. Wyjeżdżałem z tej ulicy i mi nic nie zasłaniało - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group