Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7279
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Konsultacje społeczne w sprawie rozkładu jazdy PKP

Środa, 18 lutego 2015, 7:56
Aktualizacja: Czwartek, 19 lutego 2015, 11:02
Autor: Mea
Region: Konsultacje społeczne w sprawie rozkładu jazdy PKP
Fot. Archiwum
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego w lutym rozpoczął konsultacje społeczne w sprawie rozkładu jazdy pociągów, który obowiązywał będzie od 13.12.2015 roku. Uwagi można zgłaszać do 22 lutego.
Na przyszły kształt kolejowej oferty przewozowej wpływać będzie szereg czynników m.in. ilość pieniędzy, zasoby taborowe i personalne przewoźników, dostępność infrastruktury oraz jej stan.

Wszyscy zainteresowani mogą wysłać swoje propozycje zmian w rozkładach lub korekt tras pociągów. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Wypełniony formularz należy przesłać w wersji .doc lub .pdf na adres e-mail: kontakt.koleje@dolnyslask.pl.

Nie będą rozpatrywane wnioski: niepełne, anonimowe, ogólnikowe, do połączeń Intercity, TLK, interREGIO i międzynarodowych (za wyjątkiem pociągów trans granicznych do ościennych regionów Niemiec i Czech), z uwagami dotyczącymi stanu taboru oraz prędkości kursowania pociągów, zawierające uwagi o stanie linii i dworców (zajmują się nimi m.in. Polskie Linie Kolejowe i PKP Nieruchomości) oraz wnioski dotyczące połączeń dalekobieżnych (ich organizatorami jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group