Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Konrad wygrał ćwierć miliona!

Audio

Czytaj na głos

Autor: MJr 1 min czytania

Konrad Walkowiak z Jeleniej Góry wygrał wczoraj wieczorem ćwierć miliona złotych! Zagrał co prawda o pół miliona, ale pytanie w teleturnieju "Milionerzy" było wyjątkowo trudne i zrezygnował z dalszej gry.

reklamy

Pytanie za pół miliona o dżiny (w galerii zdjęć pytanie jest w całości) było na tyle trudne, że lepiej było wziąć duże pieniądze niż ryzykować błędną odpowiedź.

Państwo też zarobi

W Polsce obowiązuje podatek od wygranej. 10 %. Choć dla niektórych brzmi to nieco absurdalnie, to jeśli się cokolwiek wygra to trzeba zapłacić podatek. W tym wypadku jest to 25 tys. zł, które TVN przeleje do urzędu skarbowego. Tak więc przelew dla Konrada będzie opiewał na kwotę 225 tys. zł.

Jeleniogórzanin już po raz kolejny pokazał, że ma wyjątkowo dużą wiedzę ogólną. W karierze zwyciężał już w teleturniejach: Jeden z Dziesięciu i Va Banque.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka