Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 4855
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Konopie indyjskie na strychu pod namiotem

Wtorek, 18 czerwca 2013, 12:16
Aktualizacja: 12:21
Autor: 112
Kara pozbawienia wolności do ośmiu lat grozi mężczyźnie, który uprawiał na strychu, w specjalnym namiocie konopie indyjskie. Miał też susz w takiej ilości, że można by było z niego zrobić ponad 2100 porcji handlowych marihuany.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadząc czynności w innej sprawie, na strychu jednego z budynków w Karpaczu znaleźli w specjalnie przygotowanym namiocie uprawę konopi indyjskiej oraz susz roślinny.
Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli lampy, wentylatory i inne przedmioty mogące świadczyć o uprawie, zabezpieczyli również kilkadziesiąt doniczek, w których wcześniej uprawiane było konopie indyjskie.

Policjanci w związku z tą sprawą przesłuchali 32-letnią kobietę, która przebywała w tym budynku. W trakcie czynności okazało się, że uprawa konopi indyjskich oraz marihuana należą do jej 31-letniego konkubenta. Obecnie policjanci prowadzą czynności, których celem jest jego zatrzymanie – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group