Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9652
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konkurs „Pokaż Ducha Gór! Promuj Karkonosze!”

Wiadomości: Region
Piątek, 14 czerwca 2013, 9:06
Aktualizacja: 9:07
Autor: Org
Fot. Organizator
– Zapraszamy do udziału w konkursie „Pokaż Ducha Gór! Promuj Karkonosze!”. Konkurs trwa do 30 czerwca. Nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Karkonoszach. Nagrody pocieszenia to zestawy gadżetów turystycznych – zachęcają organizatorzy.

Zadaniem uczestników jest opisanie ciekawego pomysłu na promocję marki Karkonosze i opublikowanie go za pomocą aplikacji konkursowej, dostępnej na profilu Facebook „Mam w sobie ducha gór”. Zwycięzców wybierają użytkownicy fan page’a, głosując na propozycje, które najbardziej przypadły im do gustu.

Autorzy prac, które zdobędą największą liczbę głosów zostaną nagrodzeni. Nagroda główna to voucher na dwuosobowy pobyt weekendowy w hotelu na terenie powiatu jeleniogórskiego i zestaw gadżetów turystycznych. Laureaci II i III miejsca otrzymają atrakcyjne zestawy upominkowe.

Najciekawsze projekty zgłoszone do konkursu zostaną zrealizowane. Wyboru prac dokona jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele organizatora konkursu – Marki Karkonosze.
Regulamin jest dostępny na stronie http://issuu.com/publicon/docs/regulamin_konkursu_promuj_karkonosz.

Link do aplikacji konkursowej: https://www.facebook.com/VisitKarkonosze/app_187117647998431.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~no way 14-06-2013 13:10
Jeleni chyba szukacie... Za duperelowate upominki mam wam swoje pomysły dawać... Wysilcie się bardziej...
~jkl 14-06-2013 18:46
Czy ten konkurs aby jest zgodny z prawem ? Skoro za komercyjne publikowanie zdjęć trzeba płacić KPN-owi słone opłaty a tu jest komercja (nagrody),to komu opłaca się płacić 100 zł od zdjęcia za zestaw jakichś gadżetów reklamowych ? Czy te gadżety są warte 100 zł ? w konkursie pewnie weźmie udział sam dyrektor KPN-u i jego pracownicy bo tylko oni nie muszą płacić. kto wie ,może o to tu chodzi ?
~@ ~jkl 14-06-2013 19:43
Pewnie masz rację. Było już wiele pisane na ten temat, np. ciekawy wątek pod artykułem: http://www.prw.pl/articles/view/22514/awantura-o-smiglowiec
~Odpowiedź na pozew KPN 14-06-2013 20:50
Odpowiedź na pozew KPN/zarzuty prokuratora: Oświadczam ,że zdjęcia przedstawiające Karkonosze wykonał mój serdeczny kolega FRANC MAJER zamieszkały w Australii. Wykonał je moim aparatem fotograficznym i przekazał mi USTNIE PEŁNE PRAWA MAJĄTKOWE DO TYCHŻE ZDJĘĆ. Nic mi nie wiadomo o tym czy wniósł stosowną opłatę za ich wykonanie do Karkonoskiego Parku Narodowego i nie interesuje mnie to. Nie posiadam żadnych innych danych osobowych Pana: FRANC MAJER z Australii. Wszelkie żądania należy kierować bezpośrednio do niego. Przypominam że prawa majątkowe do zdjęć należą do mnie, nie są one w żadnym stopni prawami zależnymi ponieważ KARKONOSKI PARK NARODOWY nie jest TWÓRCĄ KARKONOSZY, a jedynie jego zarządcą. Wszelkie dalsze pozy i zarzuty będę od tej pory traktował jak próbę wymuszenia, wyłudzenia
~Odpowiedź na pozew KPN 14-06-2013 20:51
cd ... Wszelkie dalsze pozy i zarzuty będę od tej pory traktował jak próbę wymuszenia, wyłudzenia lub bezprawnego nękania i zgłaszał odpowiednim organom ścigania.
~Kinga 15-06-2013 9:00
Po co sobie rzucać kołdy tu i tam? Wystarczy wejść na stronę karkonoskiej grupy szyszak.pl i zobaczyć jak Oni promują Karkonosze !Byłam ostatnio na ich koncercie. Nie tylko ukazują ducha gór w ich repertuarze... Śpiewają niemalże o każdym zakątku naszych gór! Polecam :)
~ 15-06-2013 16:42
Kinga, lepiej uważaj z tą reklamą. Jak dyrektor KPN zorientuje się, to każe sobie płacić również za śpiewanie piosenek o Karkonoszach, a wręcz nawet za wymawianie słowa "Karkonosze" ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group