Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12123
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Konkurs na logo Teatru im. Norwida

Niedziela, 10 sierpnia 2014, 8:34
Aktualizacja: 8:36
Autor: Manu
Jelenia Góra: Konkurs na logo Teatru im. Norwida
Fot. Organizator
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze ogłosił otwarty konkurs na swoje nowe logo. Do udziału w konkursie zaprasza wszystkich, którzy mają pomysł na to, jak poprawić dotychczasowy logotyp tak, aby stał się on bardziej widoczny na tle innych znaków graficznych. Prace konkursowe należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 5 września. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 września.

Znak rozpoznawczy Teatru im. Norwida powinien być estetyczny, nowoczesny i łatwo zapadający w pamięć. Konkurs jest skierowany nie tylko do grafików, projektantów czy artystów plastyków. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu więcej niż jeden projekt (każdy taki projekt będzie stanowić odrębną pracę konkursową).

Logo powinno zawierać element graficzny oraz nazwę teatru: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do złożenia projektów logotypu, przekazania plików źródłowych wszystkich elementów graficznych, przedstawienia szczegółowego opisu logotypu: pole ochronne, minimalna wielkość i dopuszczalne tła logotypu, opis kolorów logotypu w różnych paletach kolorystycznych oraz w wersji monochromatycznej, opis typografii. Autor powinien przewidzieć możliwość różnego sposobu zastosowania logo: billboardy, druk, plansze itp., powiększenia i zmniejszenia; umieszczanie na rożnym tle i kopiowanie w różnych technikach: skan, fax, ksero.

Projekt logo powinien być przygotowany w wersji czarno-białej i kolorowej w trzech formatach: podstawa 1, 3 i 10 cm na papierze w formacie A4 na matowym tle. Powinien zawierać przykłady zastosowania logo (wizualizacje) i być opatrzony godłem. Prace konkursowe wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w zamkniętej kopercie z adnotacją KONKURS NA PROJEKT LOGO TEATRU IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA W JELENIEJ GÓRZE.

Uczestnik w osobnej kopercie, opatrzonej godłem, dołącza do projektu formularz z danymi personalnymi oraz oświadczenie o posiadaniu wyłącznych autorskich praw majątkowych do projektu i do materiałów użytych w projekcie. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli autor jest osobą niepełnoletnią, zgodę powinni wyrazić rodzice lub opiekunowie.

Praca konkursowa zostanie odrzucona, jeśli projekt zgłoszony był już uprzednio nagradzany lub realizowany. Organizator Konkursu dopuszcza możliwość ewentualnych modyfikacji nagrodzonego projektu, we współpracy z autorem i zastrzega sobie prawo do unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Gotowe projekty należy dostarczyć na adres Teatru im. Cypriana Kamila Norwida: Al. Wojska Polskiego 38, 58-500 Jelenia Góra. Osobą upoważnioną do kontaktów jest Urszula Liksztet - tel. 75-64-28-135, e-mail: kierlit@teatrnorwida.pl

Szczegółowy regulamin konkursu oraz wymogi techniczne dla nadsyłanych prac znajdują się na stronie internetowej teatru: http://teatrnorwida.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group