Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 7724
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Konkurencja dla MZK. Nową linią pojedziecie taniej

Niedziela, 27 listopada 2011, 8:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 listopada 2011, 8:12
Autor: Angela
REGION JELENIOGÓRSKI: Konkurencja dla MZK. Nową linią pojedziecie taniej
Fot. Angela
Mieszkańcy Jeżowa Sudeckiego dojeżdżają do Jeleniej Góry tylko za 2,5 zł. Jeleniogórzanie natomiast mogą przejechać od „Teatru” do „Podchorążych” tylko za jedną złotówkę.

Z konkurencyjnymi cenami na trasę wyjechała firma RO-KO Car Service, była Krycha Bus. – Jest to bardzo wygodny i tani kurs zarówno dla mieszkańców, którzy z centrum mogą dojechać np. do urzędu pracy, jak i dla studentów Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej – mówi Łukasz Durka, właściciel firmy przewoźniczej.

Busy wyjeżdżają z Jeżowa Sudeckiego z pętli autobusowej i zatrzymują się na przystankach: „Szkoła”, Urząd Gminy, Krzyż i Ośrodek Zdrowia, a w Jeleniej Górze, jak wyżej. Również za złotówkę mieszkańcy mogą jeździć też na trasie z Cieplic do Jeleniej Góry kursem Jelenia Góra – Chromiec. Honorowane są ustawowe ulgi dla kombatantów, inwalidów z pierwsza grupą i wielu innych.

Dla uczniów i studentów ulgi obowiązują na bilety miesięczne, których cena to 60 zł. Normalny bilet kosztuje u nas 117, 65 zł – dodaje Łukasz Durka. Rozkład jazdy busów dostępny jest u kierowcy oraz na stronie www.roko.jelenia.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (80) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group