Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 7823
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

z kraju: Koniec Rajdu Karkonoskiego?!

Niedziela, 22 listopada 2009, 17:35
Aktualizacja: Niedziela, 29 listopada 2009, 8:53
Autor: ahawer
z kraju: Koniec Rajdu Karkonoskiego?!
Fot. autoklub.pl
Kalendarz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski ma ulec rewolucji. Kibiców i zawodników czeka szereg bardzo istotnych zmian. Z kalendarza ma wylecieć Rajd Karkonoski, który zdobył w tym roku miano najlepszego rajdu w Polsce!

Rajd Karkonoski w tym roku został najwyżej oceniony przez zawodników w ankiecie magazynu WRC, a kandydatura z Jeleniej Góry ma wypaść z kalendarza, pomimo iż w organizację przyszłorocznej, jubileuszowej 25 edycji planowało włączyć się miasto i nowi sponsorzy. Okrągłą 30 rocznicę powstania obchodzi również Automobilklub Karkonoski.

Poza tym, uczestników czeka szereg zmian. Pierwszą z nich jest ilość planowanych rund, których ma być aż osiem. Dwie z nich mają jednak rozegrać się poza granicami Polski, u naszych południowych sąsiadów. Być może więc Mistrzostwa Polski zawitają do Koszyc i na Rajd Bohemia. Wrócić ma Rajd Lotos, zamiast Rajdu Orlen może pojawić się Rajd Mazowiecki i to w zupełnie innym terminie, być może zimowym.

Pełen kalendarz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski powinien zostać zatwierdzony i opublikowany w ciągu najbliższych dni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
847
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group